שעוני דופק

חברת אפסטייל "המרכז להדרכה אישית" מציגה בפניכם את שעוני הדופק, הספורט והכושר מבית Polar הפינלנדית , שהיא היצרנית המובילה בעולם בייצור ופיתוח שעוני דופק וספורט לספורטאים מקצועניים ומוצריה מיובאים לישראל על ידי חברת אגנטק. חברת Polar הפינלנדית מתמחה בייצור שעוני דופק וספורט ואף בייצור מחשבוני ריצה ואופניים איכותיים, אשר נבחרו לשימוש בידי ספורטאים מצטיינים, יצרני ציוד ספורט וספורטאים מקצועניים ביותר מ-50 מדינות בעולם.

שעוני הדופק של חברת Polar מגיעים במבחר דגמים המותאמים לשימושים השונים של ענפי הספורט ועומדים לבחירתכם בהתאם לסוג הספורט בו אתם עוסקים. שעון הדופק בו תבחרו יכלול את התכונות הנדרשות לכם בהשגת המטרות שהצבתם לעצמכם, ויסייע לכם לתכנן את מערך האימון שלכם בהתאם ליכולת שלכם.

שעוני Polar יסייעו לכם בהגדרת מטרות האימון, מעקב אחר ההתקדמות עד השגת המטרות, והם כוללים בתוכם מספר אלמנטים שישפרו לאין ערוך את האימון האישי שלכם: חישובי שריפת קלוריות, מדידת מהירות, גובה ומרחק, מעקב אחרי קצב הלב שלכם, סיוע בבניית תכניות הורדה במשקל או תכניות אימונים, שמירת מאפייני האימון ומתן האפשרות להורדת הנתונים למחשב האישי להמשך מעקב אימון יעיל ואיכותי.

דגם F4
מד דופק מעוצב ואיכותי בעל מספר רב של תכונות כמו: שעוני עצר, מד שריפת קלוריות ועוד.

דגם F6
דגם זה משמש כממריץ מצוין לאימון, המציג את ההעברה המקודדת (Own Code) המונעת הפרעות למהלך האימון וממצבת את ה- F6 לבחירה הכדאית ביותר באימון קבוצתי.

דגם F11
דגם המגשים את חלומם של המכורים לכושר. באמצעות תוכנית האימונים המהפכנית החדשה, Keeps U Fit, יעדיך האישיים הופכים להיות ברי השגה.

דגם F55
שעון האימון היחידי המאפשר לך לתכנן את תוכנית האימונים המלאה שלך על ידי תכנון מועדי האימון, עדכונם ושינויים בקלות, קביעת תרגילים, משקלים וחזרות של התרגילים..

 

חברת Tanita היפנית היא החברה המובילה בעולם בתכנון מחקר ופיתוח של ייצור משקלי אדם המודדים את אחוזי השומן בגוף. החברה מתמחה בייצור מוצרים מתקדמים בעלי תכונות מתקדמות וייחודיות הן לשימוש ביתי והן לשימוש מקצועי של שומרי משקל, ספורטאים וחובבי טיפוח הגוף. חברת Tanita עושה שימוש בשיטת BIA המתבססת על סטנדרטים אירופאים מתקדמים המודדים אחוזי שומן בגוף בצורה המדויקת ביותר בשוק משקלי האדם. חברת Tanita מציגה דגמים רבים המאפשרים מדידה מדויקת של אחוזי השומן, צריכת הקלוריות ואחוזי המים בגוף. בנוסף מאפשרים הדגמים חישוב טווחי אחוזי שומן מומלצים, חישוב משקל תקין למשתמש, אפשרות שמירת נתונים של מספר רב של אנשים, הדפסת נתונים במדפסת הביתית ועוד מספר רב של אפשרויות מתקדמות.

דגם UM-072
משקל אדם מתקדם ומד אחוזי שומן מדויק, המודד BMR ואחוזי מים בגוף. מאפשר תכנות לארבעה אנשים ומאפשר שקילה עד 150 ק"ג.

 

יבוא , שיווק ואחריות – אגנטק (1987) בע"מ טל: 03-6446468משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO