מאמני כושר

מאמני כושר – פרטים על המקצוע

אחת העבודות הפופולאריות ביותר, בקרב בחורים ובחורות לפני ואחרי הצבא, הוא אימון כושר. רבים מהם, מבקשים להיות מאמני כושר . במאמר זה, נסביר בקצרה, כיצד נהיים מאמנים , ומה הדרישות לכך.

מקצוע אשר דרוש לכך הכשרה ותעודה ממקום מורשה ומוכר, על מנת שנוכל לעבוד בתחום. מאמני כושר, הם מי שאחראים על גופו של המתאמן, עם זה כאשר הוא נמצא על מכשיר מסוים, עורך אימון מסוים, או בכל שלב אחר בזמן האימון, אשר נעשה תחת הדרכתם של מאמני הכושר. יש מי שעובר את הקורס כבר בזמן הצבא מה שנקרא מד"ס, מדריך ספורט. מדובר במדריכים, אשר מריצים את החיילים, מעבירים אותם אימוני כושר , ומלמדים אותם קרב מגע.

מאמני כושר – קורסים והכשרות הנדרשות

מי שלא עובר קורס זה בצבא, יכול לעבור קורס מדריכי ספורט , אחרי הצבא. הקורס נערך במכללות ואוניברסיטאות שונות. על מנת לעבור חייבים להיות בקו בריאות תקין, עם אפשרות לעסוק בספורט, ומעל גיל 16. במסגרת הלימודים, מתקיימים שיעורים בתחומי, תזונה, ביולוגיה, פיזיותרפיה, אנטומיה, פציעות ספורט. כמו כן, על מנת להיות מאמנים עלינו לעבור לימודי מבוא לחדר כושר, מבוא לתנועות, אימון קטינים, בניית תכנית אימון, תרגול מובנה, ואימון ספורטאים. בנוסף, כל מאמני כושר חייבים ללמוד קורס עזרה ראשונה. מדובר בלימודים שנתיים, אשר בסופם, מקבלים התלמידים התעודה המכשירה אותם להיות מאמן כושר , ורק אז, הם יוכלו להצטרף לאחד ממכוני הכושר, ולעסוק בתחום.

מדוע צריכים ללמוד את כל זה? בסופו של דבר, אימון כושר, איננו דבר כל כך פשוט.

יש לבצע בדיקות והתאמות, של כל מתאמן לתוכנית אימונים מסוימת, יש לדאוג שכל אימון ופעולה שהוא ייעשה, תיעשה בצורה טובה, חשוב לדעת מה מידת היכולת שלו, ומה מידת בריאותו. אי תשומת לב או חוסר ידע בתחום מסוים, עלולה לסכן את בריאותו.

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO