מאמן כושר בבית

כושר בבית

חדר כושר בבית הוא חלומם של רבים. אנשים רבים, גברים וגם נשים, מודעים לצורך בשמירה על הכושר באמצעות אימון קבוע ורצוף, אך רק מעטים מאוד אכן עושים דבר מה בנידון. מעטים רשומים כחברים במועדוני כושר או כלקוחות של חדרי כושר, אך גם אלו לא תמיד מממשים את זכותם להתאמן. הצורך לצאת מן הבית ולהתאמן בחברת אחרים מרתיע לקוחות פוטנציאליים רבים של חדרי כושר, ובכך גם פוגע בבריאותם. אחרים מעדיפים לשחות בבריכות שחיה מפיברגלס ביתיות, אך בכל מקרה נדרש לקבל הדרכה מקצועית. האם חדר כושר בבית יכול לפתור את בעייתם?

ייתכן, אך גם חדר כושר ביתי משוכלל אינו ערובה לשימוש מתמיד בו, ובוודאי לא לשימוש נכון ומקצועי. מסתבר, שאימון כושר בבית איננו שאיפה בלתי ניתנת להשגה, ויותר מכך – אימון כושר בבית איננו מחייב כלל שהבית יהיה מצויד במכשירי כושר מתקדמים. אימון כושר בבית יכול להיעשות בקלות, בנוחיות, בפרטיות ובהנאה על-ידי מאמן כושר בבית הלקוח. אימון כושר בבית באמצעות מאמן כושר פרטי איננו נחלתם של מיליונרים בלבד – אימון כושר בבית בתנאים של פרטיות ונוחיות איננו יקר משמעותית ממנוי בחדרי כושר יוקרתיים ונוצצים שגובים הון עתק תמורת השם והזוהר.

כושר בבית עם מאמן כושר פרטי

כיצד מגיעים לאימון כושר בבית באמצעות מאמן כושר פרטי? התשובה לכך פשוטה בתכלית: מתקשרים לחברת Up Style ומזמינים שיעור היכרות. חברת Up Style מבצעת בדיוק את מה שאתם חולמים עליו – דואגת למאמן כושר בבית הלקוח, מאמן שמגיע עם כל הציוד הדרוש לביצוע אימון כושר בבית בנוחיות ובפרטיות. מאמן כושר כזה בודק קודם כל את תכונותיו, רצונותיו ומגבלותיו של הלקוח, ויחד עמו בונה תוכנית לאימוני כושר בבית – תוכנית ארוכת טווח שמטרתה לשפר את הכושר, הגזרה, מצב הרוח והביטחון העצמי של המתאמן. לאחר מכן מתחילים לבצע אימוני כושר בבית בהדרכה צמודה ובהשגחה מקצועית, בעזרת אותו מדריך ספורט בבית הלקוח ובפרטיות מלאה. אימוני כושר בבית ומדריך כושר בבית אינם חלום – זוהי מומחיותה של חברת Up Style.

אין זמן לחדר כושר ? יש פתרון מאמן כושר בבית

 אם ציינו את העובדה, שיש בתי עסק אשר מזמינים מאמן כושר אישי לעבוד עם העובדים שלהם, הרי שיש גם אנשים פרטיים, שמתאמנים עם מאמן כושר בבית , בשעות הפנאי. מדובר באנשים אשר אין להם זמן, ללכת להתאמן במכון כושר, אינם אוהבים את האווירה ששוררת במכון, או שהליכה למכון כושר, גורמת להם אי נוחות (למשל, זמרים או שחקנים מפורסמים). אלו יעדיפו להתאמן עם מאמן כושר בבית , שיעבוד איתם באופן פרטי, יום בשבוע, או כל יום במהלך השבוע.
אימון עם מאמן כושר בבית , אינו שונה מהותי מאימון במכון כושר, גם הוא מבוסס, על כושר גופני, אירובי, ותרגילי משקולות.

אימון עם מאמן או מאמנת כושר בבית מאפשר, למי שאינו יכול ללכת או להתאמן במכון כושר, לערוך אימונים, שמדריך מכון כושר, לא יוכל לעבוד איתם באופן פרטני, ובוודאי שלא עם הסבלנות ותשומת הלב שהם זקוקים לה. אימון עם מאמן או מאמנת כושר בבית , הינו אימון נוח יותר, עבור כל מי שמזמין אותו, וכמובן שאפשרויות ההתקדמות בו, רבות יותר מאשר אימון במכון כושר רגיל.

מאמן כושר בבית לאנשים עם מוגבליות

קבוצה של אנשים, שצריכה אימונים אישי, אלו אנשים עם בעיות פיזיות, שמונעות מהם ללכת למכון כושר, או שזקוקים לאימון מיוחד. אלו יעבדו עם מאמן או מאמנת כושר בבית. אימון עם מאמן או מאמנת כושר בבית, תאפשר להם, לעבוד בסביבה מוכרת ומוגנת, חשוב מכך, הם יעברו אימונים אשר מותאמים להם ולמצבם.

במידה והינכם מעוניינים באימון כושר ביתי, כל מה שעליכם לעשות הוא, לפנות לחברת upstyle ולהזמין שיעור היכרות עם מאמני הכושר של החברה, על מנת שתוכלו להתרשם ולגלות, כמה טוב להתאמן בבית.משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO