מאמן כושר בבית

מאמן כושר בבית – מידע כללי

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הולכים אל מכוני כושר או שוכרים מאמן כושר בבית , על מנת לערוך אימונים אישיים.
התודעה לגופנו עלתה בשנים האחרונות בעקבות השינויים בהרגלי התזונה שלנו, עלייה במודעות גבוהה  לבריאותנו, ולמראה שלנו. אלו, גורמים לאנשים, לעשות יותר כושר, ואף לשכור מאמן כושר , על מנת שיוכלו להתאמן עמו באופן פרטי.

אימוני כושר, יהיו ברמות שונות, ובהתאם ליכולות שלנו. בכל מקרה, על מנת שנוכל להתאמן, במכון או עם מאמן כושר , עלינו קודם, להיבדק אצל רופא משפחה. הוא יחליט האם אנו יכולים לערוך אימוני כושר. כל מאמן כושר ומכון כושר, ידרשו מאיתנו, אישור רפואי לפני שנתחיל להתאמן.

מאמן כושר – תהליך בניית תוכנית אימונים בחדרי כושר

אם אנו בוחרים, ללכת אל מכון כושר בעבודה, בשכונה או של מרכז ספורט מסוים, אז נקבע מועד לתיאום תוכנית אימונים, עם מדריך ספורט שעובד במקום. מאמן כושר יברר איתנו, תחילה, בשביל מה אנו מבקשים להתאמן, האם זה כדי להגדיל את מסת השרירים בגופנו או כדי להוריד את מסת השומנים שבנו.

לאחר מכן, מאמן כושר יבנה לנו תוכנית אימונים, שתהיה מחולקת לפי ימים. ההמלצה של כל מאמן כושר היא, להגיע למכון, לא פחות מפעמיים בשבוע.

כל תוכנית אימון, של מאמן כושר , תהיה מבוססת על אירובי תחילה, ולאחר מכן על אימוני משקולות ומכשירים. כל תוכנית תתעדכן, אחת לחודשיים על ידי מאמן כושר, בהתאם להתקדמות האימונים, ועל פי המלצת מאמן כושר .

בכל שינוי פיזי, בריאותי או אחר, יש לעדכן את מאמן כושר, על מנת שיוכל להתאים לנו תוכנית בהתאם לשינויים שחלו בנו.
מאמן כושר איכותי, ידע להבחין בצרכים הפיזיים שלנו, ידע ליצור עבורנו תרגילים חדשים, ולעדכן את תוכנית האימונים שלנו בהתאם. מאמן כושר טוב, יודע להתאים לכל אחד תוכנית משלו, ולגלות היכן מישהו צריך חיזוק והיכן מישהו יכול לעבור לשלב הבא של האימונים.

יש מי שבוחר לא ללכת למכון כושר, מסיבות שונות, במקום זה, הוא יכול לשכור מאמן כושר אישי , שיעבוד איתו באופן עצמאי.משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO