למה מאמן אישי?

 

יתרונותיה של חברת up-style בתחום האימון עם מדריך כושר אישי

חברת up-style  הינה החברה הוותיקה, האמינה והמקצועית ביותר בישראל בתחום אימוני כושר אישיים עם מדריך כושר אישי . רוב החברות ומאמני הכושר העוסקים בתחום החלו את דרכם אצלנו, ומכאן-עדיף להתחיל להתאמן עם החברה הטובה ביותר  up-style.

האם הבחירה בשירותי מאמן אישי הינה האופציה הטובה ביותר עבורך?

למה מאמן אישי? – UpStyle

אנו מאמינים שעבודה עם המאמנים האישיים שלנו יכולה לקדם כל מתאמן ומתאמנת. היתרונות של האימונים שלנו הם רבים. 

ללמוד כיצד להתמיד וכיצד לדבוק בתוכנית

נסו לחשב כמה כספים שילמתם לחדרי כושר וחוגים שונים, וכמה מהם ניצלתם. נסו להיזכר במספר הפעמים שבהם החלטתם להתחיל דיאטה, ונשברתם אחרי מספר ימים. כמה פעמים התחלתם ברוב הדר את הצעידות הליליות שלכם, ואחרי כמה זמן כבר התעייפתם מהם. אם הגעתם לחישוב שזה קרה כבר יותר מדי פעמים, אולי כדאי שתשקלו מאמן כושר אישי,

 

שבאמצעותו תלמדו כיצד לדבוק במטרה שלכם ולא להישבר. ההתמדה היא אחת הדברים החשובים ביותר שיש לעשות במידה ורוצים לראות תוצאות, מאמן כושר אישי מעניק לכם את הרצון והמוטיבציה להפוך את הפעילות הגופנית לאורח חיים. 

תכנית אימונים שמותאמת לך באופן אישי

על פי מחקרים, לפחות 40% ממי שנעזר בשירותי מאמן כושר אישי הם בעלי צרכים רפואיים מיוחדים. באמצעות מאמן כושר אישי מקצועי, מאמן אישי באימון אישי נתאים לך תכנית אישית בהתאם לכושר האישי שלך והיכולות האישיות שלך.

פיקוח צמוד

מאמן כושר אישי יפקח וינחה אתכם בעת ביצוע תרגילי הכושר וידע להתאים עבורכם את המשקלים והמכשירים הנכונים בשבילכם, וזאת על מנת למנוע פציעות או נזקים בלתי הפיכים הנגרמים מביצוע פעולות גופניות לא נכונות כתוצאה מחוסר ידע וניסיון באימון.

באמצעות אימון כושר עם מאמן אישי ניתן להשיג את מקסימום התוצאות על ידי מינימום זמן עבודה. תכנית מותאמת אישית מאפשרת לכם לא לבזבז זמן במכשירים או תרגילים לא יעילים ולמקד את האימון שלכם בתרגילים הנכונים ביותר עבורכם. מאמן כושר אישי יכול להגיע עד

בית הלקוח ובכך לאפשר לכם לחסוך זמן מיותר המתבזבז במהלך ההתארגנויות וההיערכויות להליכה לחדר הכושר. כל אדם יכול כיום לשכור  את שירותיו של מאמן כושר אישי ונעזרים בו בביצוע שינויים באורח החיים שלהם, ובאמצעותו הם מגיעים לתוצאות שספק אם היו מגיעים בכוחות עצמם.

אז למה מאמן אישי – UpStyle?

בגלל המקצועיות, האמינות והאיכות של המאמנים שלנו – והשינוי שיהיה לך בחיים.

 

 

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO