כושר

כושר – תרגילים שיכניסו אתכם לכושר

כושר

תרגילי כושר , יכולים להתבסס על מספר אלמנטים:

  • תרגילי חיזוק שרירים. מדובר על שרירי בטן, חזה, גב, כתפיים, יד אחורית, יד קדמית, ורגליים. תרגילים אלו ייעשו על ידי משקולות, מתח, מכשירים שונים או כפיפות בטן.
  •  תרגילי חיטוב ועיצוב, מדובר על תרגילי אירובי, ותרגילים הנעשים באופן עצמי ללא שימוש במכשירים.
  • הורדה במשקל, אלו תרגילים שמיועדים למי שמבקשת, להשיל ממשקלה, קילוגרמים מיותרים. תרגילים אלו, יהיו מאופיינים יותר בהליכות מהירות, ריצות ורכיבה על אופניים.

כושר – מה צריך בשביל בכושר ?

אימוני כושר, חייבים להתבצע, באופן עקבי ומסודר. יש לערוך אימוני כושר לפחות פעמיים בשבוע, כאשר המקסימום המומלץ הוא ארבע פעמים בשבוע, כאשר מומלץ לא לקיים, שני אימוני כושר דומים, יום אחר יום, על מנת שהשרירים ישתחררו, ושרירים אחרים יעבדו. בעת האימון, יש לבצע את התרגילים לפי סדר התוכנית, ובין תרגיל לתרגיל, יש לקחת הפסקה של חצי דקה, כדי לנוח.

במידה והחמצתן אימוני כושר, יש לחזור בהדרגה אל האימונים הישנים, עד אשר הגוף יתרגל שוב לאימונים. כל מספר התעמלויות , יש לעלות את דרגת הקושי, על מנת שהשרירים יעבדו קשה יותר.
אימוני כושר , חייבים להתבצע, במקום נוח, ממוזג, כאשר יש בהישג ידכן, מגבת, שתייה קרה, וערכת עזרה ראשונה, על כל מקרה, שעלול לקרות.

כושר עושים עם חברת upstyle

כל מי שמבקשת, לעבור אימוני כושר עם מאמנת כושר אישית, יכולה לפנות אל חברת upstyle,  וליצור קשר עם אחת ממאמנות הכושר של החברה. זו תשמח לבוא אליכן, לאימון היכרות, כך תוכלו להתרשם הן ממנה, מאימוני כושר בבית, והן מחברת upstyle.
אחרי אימון היכרות, תגלו עד כמה פשוטים הם אימוני כושר , וכמה הם נחוצים לכן.משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO