כושר אישי

כולנו קוראים ושומעים, כיצד יותר ויותר בני נוער וילדים בישראל, סובלים מהשמנת יתר. זאת כתוצאה, מישיבה ממושכת מול הטלוויזיה או מול המחשב, אכילת ג'אנק פוד, חוסר תשומת לב של ההורים ושל מערכת החינוך. כך פחות ילדים עושים ספורט, ויותר משמינים.מאחר והמערכת לא מסוגלת  לספק פתרונות למצב, אזי הפתרון הטוב ביותר הוא לשלוח את הילדים אל אימון כושר אישי .

כושר אישי – מלחמה בהשמנת יתר

הילדים בישראל ממוקמים מקום ראשון, בצריכת משקאות ממותקים, מקום שני, בזמן צפייה בטלוויזיה, ומקום שלישי, מבחינת השמנה, ביחס לילדים בעולם. כך מראים מחקרים.

אימון כושר אישי , יצליח לפתור חלק מבעיות אלו, גם אם באופן חלקי. אימון כושר אישי לילדים, מורכב, מלימודי תזונה נכונים, הרכבת תפריט שתתאים להם, הן מבחינת הגיל, הן מבחינת הצרכים הבריאותיים שלהם, והן מבחינת המשקל שלהם.

כמובן שאימוני כושר אישי , חושפים את הילד, לפעילות ספורטיבית וגופנית, ומשפרים את הכושר האישי שלו. כיום, מערכת החינוך, מעניקה לכל ילד, בין שעה לשעתיים, של שיעורי חינוך גופני.  במידה וההורים לא רושמים את ילדיהם לחוגי ספורט, אזי שאלו יכולות להיות השעות היחידות, שהילדים עושים בהן, פעילות ספורטיבית. באמצעות אימוני כושר אישי , יכולים הילדים, להתאמן כל יום, עם מאמן כושר, שמומחה במתן שירותי כושר לילדים, ובכך לרכוש כישורים גופניים, לפתח גוף אתלטי, וחשוב מכל, לפתור או להימנע מתופעות של השמנת יתר.

אמוני כושר אישי – איך זה עובד ?

אימוני כושר אישי , נערכים בין שעה לשעתיים ביום. בזמן זה, עובר הילד תרגילי התעמלות , כפיפות בטן, שכיבות סמיכה, ריצות, עבודה עם חבלים, משקולות, ואלמנטים נוספים, אשר מפתחים אצלו את השרירים, וגורמים לגופו, להרזות.

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO