ירידה במשקל – אפסטייל – UpStyle.co.il

מי שרוצה באמת לרדת במשקל , חייב באימוני כושר אישיים עם מדריך צמוד ובתזונה נכונה. ירידה במשקל , היא תהליך ארוך ולא פשוט, במהלכו יש לשים דגש על עקביות והקפדה, וכן על שגרת אימונים שלא נעה אל הקיצוניות.
יש להכין תוכנית אימונים אישית שראשיתה באימוני אירובי והמשכה באימונים לחיזוק השרירים.

כך אנו גם שורפים קלוריות וגם מחזקים את שרירי הגוף. שומנים הופכים לשרירים. אימונים אלו צריכים להתקיים בעזרת מאמן כושר, עם זה במכון כושר או באימון אישי. ירידה  יכולה לקחת זמן רב ועל כן עלינו להיות מוכנים שנראה תוצאות רק אחרי מספר שבועות. 
 

שינוי הרגלי תזונהירידה במשקל - בחירת מאמן כושר אישי

עלינו לשנות גם את הרגלי התזונה שלנו. פחות אוכל מתוק, פחות אוכל עם בצקים, פחות בשרים, וכמובן פחות אוכל עם שמן. עם זאת, אסור לשנות הרגלי תזונה באופן קיצוני. יש לאכול ירקות, דגים, פירות, גבינות רזות, והכי חשוב, שהארוחות יהיו מסודרות, ומקופדות מבחינת כמות הקלוריות והפחמימות שבהן.

ירידה במשקל , היא תהליך, שכל מי שיש לו עודף משקל, מסיבות טבעיות או מסיבות נרכשות, יכול וצריך לעבור. אימוני כושר אישיים נעשים בצמידות לציוד אשר בודק את אחוזי השומן, כך נדע בכל שלב, כמה קלוריות שרפנו.

ירידה במשקל עם upstyle

אם הינכם מעוניינים באימוני כושר אישיים צרו קשר ל 1800-390-555 הינכם יכולים לפנות גם דרך האתר upstyle, של חברת אפסטייל, המתמחה באימוני כושר אישיים לירידה במשקל וזו כבר תכין עבורכם תוכנית אימונים, ותצמיד לכם מאמן כושר אישי, אשר יבנה לכם תוכנית אימונים אישית לפי מצבכם הפיזיולוגי, יתאמן איתכם, ויפקח שהינכם עושים את התרגילים בצורה נכונה ומדויקת.

תוך זמן קצר, תרגישו שינוי בגוף, וכל שינוי בגוף, יביא גם לשינוי בנפש

שיעור היכרות מתנה

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO