השמנת יתר בקרב ילדים ונוער

השמנת יתר בקרב ילדים ובני נוער היא אחת מבעיות הבריאות הכי שכיחות בעשרים השנה האחרונות. להשמנת יתר יש השפעה חזקה על הדימוי העצמי ותפיסת הגוף של הנער המתבגר, והיא עלולה להשפיע בצורה שלילית על הביטחון העצמי והדימוי של הילדים, גם אם אינם מראים זאת.

השמנת ילדים ובני נוער הינה תופעה שהפכה לנפוצה ומטרידה ביותר בקרב החברה המערבית בשני העשורים האחרונים.  אחוזי ההשמנה נמצאים בעלייה חדה בשנים האחרונות, כאשר שיעורי ההשמנה בקרב המבוגרים עומד על 30% ובקרב הילדים עומד על כ-25 אחוזים מכלל הילדים, לפי מחקרים רבים.

הסיבות לאחוזים המבהילים הללו הם עלייה באיכות החיים במדינות המערב, צורות בילוי אשר אינן מקדשות פעילות גופנית כמו מחשב וטלוויזיה, מגוון גדול של סוגי מזון וירידה חדה בביצוע פעילות גופנית.

כיצד ניתן לטפל בבעיית השנת יתר אצל ילדים ובני נוער?

כאמור, הבעיה העיקרית והראשית שבהשמנת יתר אצל ילדים ונוער הינה ההשפעה השלילית שמתרחשת במישור הנפשי- פסיכולוגי בעת תקופת הבגרות. הערכה עצמית נמוכה שמקורה בהשמנת יתר משפיעה לרעה על מידת המקובלות של הנער בסביבתו הקרובה, ויש לה השפעה גדולה בעיצוב אישיותו של הילד.

השפעה זו עלולה לגרום לקשיים ביצירת קשרים ויחסי אנוש בבגרות. ילדים רבים אשר סובלים מהשמנת יתר נוטים לעסוק פחות (או בכלל לא) בפעילויות הקשורות בפעילות גופנית.

השמנת יתר אצל ילדים ובני נוער – תנו לנו בחברת אפסטייל לעזור לכם

לחברת אפ סטייל ליין יש מספר תכניות אימון ייחודיות המותאמות לבני נוער וילדים. תכניות אלו מותאמות לילדים בעלי בעיות השמנה, בעיות תנועה, השמנת יתר בקרב ילדים ונוער בעיות מוטוריקה ואף בעיות עם קשירת קשרים חברתיים בסביבתם הקרובה. מכיוון שאימון בחדר כושר אינו מתאים לילדים, עבודה עם מאמן כושר אישי לילדים הוא הפתרון המשתלם ביותר בשבילכם.

מאמן או מאמנת כושר אישית של חברת אפ סטייל ליין הם הדרך הטובה ביותר ללמד את הילד דרך חיים טובה יותר, להכניס אותו לסדר יום של פעילות גופנית, להמריץ ולעודד אותו ולתת לו מודל חיקוי חיובי ומשפיע.

התקשר/י כבר עכשיו ותרום לשיפור בריאותו ותדמיתו העצמית של ילדיך! 

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO