אימוני כושר אישי בהטבות ייחודיות

אימוני כושר הם הדרך הטובה ביותר לשמור על גוף בריא וחזק. הם משפרים את הבריאות, משפרים את חוזקו של הגוף ומאפשרים לבצע פעילות עצימה כמו הרמת משאות ויש להם השפעה טובה על היכולת המוחית ומצב הרוח. אימוני כושר גורמים להגברת קצב חילוף החומרים כך שכאשר אתם בכושר גופני טוב, גופכם שורף יותר קלוריות בשעת מנוחה ובכך תורם לתהליכי הרזיה ושמירה על משקל הגוף. מחקרים הראו כי ריכוזו של הסרוטונין בדם עולה בעת אימוני כושר, עליה התורמת לתחושת אופוריה וגורמת להפחתת עייפות ושיכוך כאב. גוף בריא וחטוב מאפשר ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר ותחושת חופש וחיוניות, אולם הדרך אליו עוברת דרך אימוני כושר עצמאיים, אישיים או בחדר כושר. אין מנוס. רוצים להיות, להרגיש ולהיראות בריאים וחטובים? תתחילו להתאמן!

 אימוני כושר אישי - אפסטייל

איזה אימוני כושר גופני עדיפים?

ישנם אפנים שונים להיכנס לכושר גופני. בעוד שאחדים מעדיפים אימונים במכון או חדר כושר, אחרים בוחרים באימוני כושר אישיים. בעוד אימוני כושר במסגרת מכון כושר מגבירים את תחושת הביחד, אימון עם מאמן כושר אישי מאפשר לכם לעבור אימוני כושר המתאימים ליכולות ולקצב שלכם, ללא תחושת הלחץ הקבוצתי והמבוכה או סכנה לפציעות הקיימת באימון עצמאי המתבצע ללא הבנה מספקת בחינוך גופני. כאשר בוחרים להיכנס לכושר באמצעות אימוני כושר אישיים, בונה מאמן הכושר האישי שלכם את תכנית האימון האישית בהתאם למצבכם הגופני והבריאותי. מציב יעדים ופועל תחת תכנית ממוקדת מטרה.

 

אימוני כושר אישיים עם מאמן מוסמך – אפסטייל

אימוני כושר במכוני וחדרי כושר הם אופציה מועדפת לאימוני כושר עבור רבים, אולם הם אינם מתאימים לכל אחד. זוהי בהחלט בחירה אישית שלכם איפה להתאמן אבל אם אתם נמצאים בשתי הקצוות של סקאלת הכושר המתחילה בחסרי כושר לחלוטין ומגיעה עד ספורטאים מקצועיים. אימוני כושר אישיים הם הפתרון האופטימאלי עבורכם בשל העובדה שהם מותאמים אישית.

 

מאוחדת איתך מכל הלב (-: שרות אימוני כושר אישי בהטבות ייחודיות

אנו ב-UpStyle מספקים שירות אימוני כושר אישי למתאמנים בכל הרמות. לנוחיותכם ורווחתכם יצרנו שיתוף פעולה עם קופת חולים מאוחדת למתן שרות אימוני כושר אישי בהטבות ייחודיות למבוטחי קופ"ח מאוחדת.

שיתוף הפעולה מקנה למבוטחי הקופה קבלת שרות של אימוני כושר אישיים בהטבות מיוחדות וחבילות אטרקטיביות. השירות מסובסד חלקית על ידי הקופה.

האימון האישי כולל יצירת תכנית מותאמת לצורכי המתאמן ונתוניו האישיים תוך פיקוח צמוד על יישום התוכנית ועמידה ביעדים ובמטרות שהוגדרו.

המדריך/ה מגיעים עם כל הציוד הדרוש לשם ביצוע האימון בימים ובשעות המועדפים עליכם. 

לפרטים צרו איתנו קשר בימים א-ה בשעות 8:30-15:00 בטלפון 1-800-071-077

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO