אימון כושר נכון

אימון כושר נכון הוא השילוב המנצח בין מאמן אישי מתון או אינטנסיבי, תפריט תזונתי מסודר וספורט העונה על שלושת הגורמים העיקריים – סיבולת שריר, סיבולת לב-ריאה, וכושר גופני. אימון כושר נכון מסוג זה ימקם אתכם על מסלול ההצלחה שתמיד חלמתם עליו, כך שתוכלו ליהנות מכושר גופני טוב ובריאות.

היתרונות באימון כושר נכון ואישי

לא לכולנו יש את המשמעת האישית הנדרשת בלהתמיד במכון כושר. חוסר הנוחות הנגרמת בעקבות ההגעה למכון כושר, לרבות פקקי תנועה ובחיפוש חנייה, מונעים מאתנו מלהירשם למכון כושר. גם הכיתות הגדולות בחוגי כושר אימון כושר אישי שונים מונעים מאתנו מלקבל את היחס לו אנו ראויים ולמעקב צמוד ומדויק של קצב ההתקדמות האישית שלנו.

כבר מהשבוע הראשון של האימון האישי שתקבלו, תחושו רגועים יותר, משוחררים ממתחים ומלחצים, וחדורי אנרגיה ומוטיבציה לבצע פעילויות שלא ביצעתם קודם.

אימון גם לבעלי מוגבלויות

אימון כושר נכון יכול להתאים גם לאנשים עם מוגבלויות פיזיות הרוצים להתאמן אך לא יכולים להשתלב בקבוצה בחדר הכושר. האימון האישי מהווה פתרון הולם לצרכיהם. המאמן או המאמנת האישיים יספקו למתאמן עם מוגבלויות פיזיות תכנית אימונים אישית, הכוללת את התזונה הנכונה והמתאימה ביותר למטרתו.

אימון אישי נכון ועל אימון אישי כמקצוע לכל דבר

המאמנים והמאמנות שלנו עוברים קורס מקצועי למאמני כושר, ב"מכון וינגייט" או במוסד רשמי אחר. הלימודים המפרכים כוללים פיזיולוגיה, המבנה הביולוגי של גוף האדם, תזונה נכונה ופיזיותרפיה. במסגרת הלימודים,  המאמנים האישיים לעתיד רוכשים ידע ומומחיות חשובים בגוף האדם. בה בעת, המאמנים האישיים מתעדכנים בכל השינויים בתחומם, בין אם מדובר בתרגילים, מכשירים, או תפריטי תזונה חדשים. המאמנים האישיים מתמחים בסוג מסוים של אימון, בפילוסופיית אימון, שיטת אימון, ואוכלוסיית מתאמנים ספציפית.

מרבית מהמאמנים האישיים מרכיבים תכניות להתעמלות אירובית, התעמלות המבוססת על התנגדויות, כאשר סוג האימון, היקף כל פגישה, התדירות והאינטנסיביות מוגדרים מראש. חלק מהמאמנים יכולים להעניק ייעוץ בתחום התזונה, תוספי תזונה ושיטות אימון רוחניות.

אימון אישי גם לגיל השלישי

אימון כושר המותאם לגיל השלישי עשוי להקל על תופעת צפיפות העצם ולסגל למבוגר אורח חיים בריא יותר שפחות תלוי בטיפול תרופתי.עבור אלה הרוצים לשפר את גמישותם בנוסף לכושר האישי שלהם, UpStyle אף מציע סדנאות פילטיס, לעיצוב שרירי הגוף ויציבה נכונה, וחוסכים מכם את הנזקים האפשריים שבאימון אירובי ובאימון קרדיו-וסקולרי אינטנסיבי.משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO