איך לבחור מאמן כושר אישי

בחירת מאמן כושר אישי

אם אתם מתלבטים איך לבחור מאמן כושר אישי תדעו שאתם לא לבד! אנשים רבים לא יודעים אם המאמן שהם בחרו הוא מאמן איכותי וטוב. מאמן כושר אישי איכותי הוא מאמן שמקדיש לנו בין אימון אחד לשלושה אימונים בשבוע, ומרכיב לנו תכנית אימונים פרטית, לפי מצבנו הפיזיולוגי והרצון שלנו להתפתח. מאמן אישי זה ירכיב לנו תכנית, ידריך אותנו, ילווה אותנו, וידרבן, אותנו וימשמש לנו נקודת משען ברגע אימון קשה. מאמן כושר אישי יכול להיות לעזור לנו בעיצוב טונוס השרירים בגוף, או בהתמקדות על אזור מסוים, להגדלת סיבולת לב ריאה, ולהתחזקות כללית.                                                              

מאמן אישי צריך להיות לכול הפחות בעל תעודת הסמכה בהדרכה מטעם מוסד מוכר, כמו ווינגייט. לעיתים יש למאמנים תעודות נוספות המעידות על התלמודיות נוספות בנושא הפיזיולוגיה של הגוף, אנטומיה,  מבנה העצם ויציבה, ומקצועות תומכים כמו כירופרקטור, לימודי קורסים בתזונה ועוד.

ככול שהמאמן שלכם יותר רחב אופקים בתחומו ובתחומים משלימים, כך אתם תקבלו אשנב רחב יותר אל ידע שילווה אתכם גם מחוץ לחדר הכושר, באופן ותדירות האכילה שלכם, בתנוחות שלכם וכדומה.

מאמן אישי- לבחור בקפידה

אימון עם מאמן אישי עולה בין 80 ש"ח ל-350 ש"ח לפגישה של שעה אקדמית. אך כמובן שיש גם מאמנים שמבקשים אף סכומים גבוהים מאלו. בשל המחיר הגבוה כדאי לכם לדרוש לעצמכם את הטוב ביותר. מאמן אישי צריך להיות מודע לבעיות רפואיות שיש לכם, על מנת להגביל מצבי סיכון ולצמצמם מראש. עליו להיות בעל טמפרמנט סוחף אך קשוב ומנומס על מנת שמחד ידרבן ומאידך לא יפגע אם לא תצליחו לסיים כול תרגיל. חשוב להתייעץ עם אנשים אחרים שהוא ליווה בעבר ולברר כמה הוא התמיד, כמה יכלו לסמוך עליו ושביעות

רצונם הכללית מהשירות

כדאי לבחור מאמן כושר אישי לפי תחום העיניין שלכם, ישנם מאמנים שמדיפים רק את הפעילות בחדר הכושר, אחרים שמעדיפים ריצה ותנועתיות מוגברת בחוץ, ועוד אחרים שיכולים להציע לכם גם וגם. כדאי שתשאלו מהי שיטת האימון הפרטית של המאמן עבור עצמו ושתתנסו בה. המאמן האישי נועד להבנות לכם תוכנית ספורטיבית של כושר עולה, וללוות אתכם במהלך הטיפוס אל הכושר הבריא, כפי שצריך להיות.

אז אם אתם כבר יודעים איך לבחור מאמן כושר אישי כדאי לכם לפנות אלינו.

 

 

 משרד ראשי: התעש 20 בית הפעמון כפר סבא, 1800-390-555 | info@upstyle.co.il

אפסטייל - מרכז להדרכה אישית, מאמני כושר אישי, אימון כושר אישי, אימוני כושר לילדים, אימוני כושר לנוער, הדרכה אישית ע"י מאמני כושר, BMI, דופק מטרה, שריפת שומנים, חיטוב ועיצוב הגוף, בניית עצם, תזונה ועוד...


קידום אתרים אורגני - YoYoSEO